Zmena loga z my-sys na yemna

Zmena loga z my-sys na yemna

ZMENA LOGA

Už dlhšiu dobu vo mne zrela potreba zmeniť logo a vyplývalo to aj z toho, že veľa ľudí malo problém s výslovnosťou my-sys. Možno tretina ľudí si automaticky dala anglickú výslovnosť majsis, tretina hlavne tí v mojom okolí to čítali slovensky a zvyšok tápal. My-sys bola skratka odvodená z mydla a môjho mena Sylvia-Sys.

Pravdu povediac najdôležitejšia je spokojnosť vás- ľudí/zákazníkov s kvalitou mojich produktov. Značka je moje dieťa a na prvom mieste je kvalita výrobkov. Dôležité je, aby sa názov, značka dobre vyslovoval a hlavne aby bol zapamätateľný. Nie je nič horšie ako keď si ľudia nevedia doporučiť medzi sebou výrobcu, lebo sú v rozpakoch ako to správne vysloviť.

Kto si tvorí názor svojej značky sám a nezadáva to grafickému štúdiu isto vie, že vymyslieť názov je fuška.
A tak po dlhých mesiacoch dozrel čas a na otázku aká je moja kozmetika a čo chcem názvom povedať, prišla yemna. Jedno zo slov, ktoré je základom a stavebným pilierom v mojich výrobkoch. Veľa krát spätná väzba od vás končí slovami "vieš po tom tvojom oleji/kréme je moja pleť tak jemná ako už dlho nebola".

Sprevádza ju odtlačok prsta ako symbol ručnej práce, dotyku, kvapka, plod/bobuľka. Toľko krát vezmeme fľaštičku do rúk kým sa ku vám dostane. Koľko úkonov rúk, čo inak bežne robia stroje?! Toľko myšlienok je vložených do receptúry, že už osobnejšie to ani nemôže byť. Yemna s y aby sa vo viacerých jazykoch dal vyslovovať rovnako, keďže výrobky putujú do celého sveta a preto že sa mi to páči viac ako s j:).

Je to zároveň aj najvyšší čas na zmenu, nakoľko sa dostávame do viac a viac obchodov a do povedomia ľudí.
Táto zmena chvíľu potrvá, kým sa premostíme z my-sys na yemna. Hlavne v obchodoch kde dodávame to bude postupný proces, kým sa dopredajú výrobky s pôvodným logom. Tak touto cestou prosím buďte zhovievaví, mení sa len logo nič iné. Mydielka sú orazené my-sys a na obaloch už bude yemna, čo sme robili zámerne aby tá súvislosť so zmenou bola jasná, vložíme aj malý lístok aby aj nový zákazník pochopil a vedel sa v tom orientovať. Poznávacie znamenie, že sme to stále ja, bude aj na zadnej strane etikety-výrobca: my-sys,s.r.o. lebo názov s.r.o-čky sa nemení.
Jednoduchosť a čistota zloženia, jemnosť k pokožke, udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu taká je vízia yemna cosmetics.
Dúfam a verím, že sa vám táto zmena bude páčiť.  
Sylvia

Tagy yemna my-sys