Novinka Hydratačná sada

Darčekový set na hydratáciu a spevnenie pleti

Nový produkt

10

54,90 € s DPH

Kozmetická rutina zostavená z 3 výrobkov dodávajúcich pleti hydratáciu a spevnenie v darčekovej krabici za zvýhodnenú cenu.

Viac detailov

Tento set výrobkov pozostáva z pleťového tonika Obnova, hydratačnému krému Aveq10 a hĺbkovo čistiacej masky Salba. 

-Pleťové tonikum Obnova je hneď po dôkladnom vyčistení pleti (olejom či mliekom) 2.krokom v kozmetickej rutine. Jeho úlohou je neutralizovať ph pleti, osviežiť, dočistiť a pripraviť ju na ďalší krok v kozmetickej rutine. Obsahuje aktívne látky niacín, kyselinu hyalurónovu, prebiotický komplex na udržaie zdravého mikrobiómu pleti. 

-Hydratačný pleťový krém AVEQ10 aktivuje silu mladosti, spevňuje, hydratuje a podporuje produkciu pro kolagénu.

Bylinné extrakty z prasličky a glycoín pomáhajú spevňovať a kyselina hyalurónová dodáva okamžitú hydratáciu. Koenzým Q 10 chráni pred oxidačným stresom a pred predčasným starnutím pokožky.

Vyvážený obsah lipidov v kréme tvorí bio ryžový olej, squalán a aktívny lipidový ovsený ceramid. Táto kombinácia posilňuje kožnú bariéru, chráni pred starou vlhkosti a zvláčňuje pleť. Tieto oleje neupchávajú póry a rýchlo sa vstrebávajú bez pocitu mastnoty.

Pleťová maska Salba hĺbkovo čistí póryrozjasňuje a vypína pleť.

Táto krémová maska je zložená z 2 druhov jemných ílov vhodných aj pre citlivú pleť a prírodných rastlinných zložiek, pleť zjemňujúcich emolientov v podobe kakaového masla a hroznového oleja, ktoré chránia kožnú bariéru.

Úlohou našej masky Salba je v prvom rade účinne čistiť póry, upokojovať zapálenú pokožku a zbaviť pleť odumretých kožných buniek.

Masku používajte 1 krát za týždeň.

Hodnotenie produktu

30 počet produktov v tej istej kategórií