Balzamy na pery

Nový produkt

24

6,60 € s DPH

Balzam na pery s vyladeným zložením olejov a kakového masla, dá perám tú správnu ochranu, výživu, hydratáciu a navyše v kompostovateľnom papierovom obale.

Viac detailov

Naše balzamy na pery vytvárajú na perách ľahký film, nelepia, nie sú prisladené, nie sú hutné a príliš mastné. Sú akurát príjemné s dlhodobou ochranou.

Balzamy na pery sú vhodné pre každého človeka a deti chránia pred vysušením a praskaním pier. Obzvlášť sú vhodné v zimnom, sychravom, veternom počasí.

Hlavné zložky:

Makový a Konopný pochádzajú zo Slovenska od lokálnych pestovateľov. Balzamy na pery vytvárajú na perách ľahký film, nelepia, nie sú prisladené, nie sú hutné a príliš mastné. Sú akurát príjemné s dlhodobou ochranou.

Bio kakaové maslo v potravinárskej kvalite pomáha predchádzať vysúšaniu a popraskaniu pier. Zanecháva hodvábny pocit na perách a ľahký ochranný film.

Bio makový olej zo slovenskej produkcie má charakteristickú vôňu a pomáha upokojovať, regenerovať a predchádzať popraskaniu. Napomáha hojiť rany a chráni bunky a spomaľuje proces starnutia.

Bio konopný olej je krásnej zelenej farby je zdrojom vitamínov E, A, D a minerálnych látok najmä vápnik horčík, železo. Je vhodný pri ekzémoch, psoriáze, akné. Na perách plní funkciu antibakteriálnu, regeneruje a spevňuje, pomáha hojiť popraskanú pokožku.

Bio panenský kokosový olej a hroznový olej doplňujú zloženie balzamov o hydratačné a zjemňujúce vlastnosti.

Včelí vosk tvorí ochranný film na perách, fixuje vlhkosť a pôsobí antibakteriálne.

Varianty:

NECHTÍK-RAKYTNÍK bez pridanej ďalšej vône-ucítite vône použitých surovín- tóny čokolády, vôňu maku, ovocné tóny rakytníkového oleja.

VANILKA  typická teplá vôňa vanilkového cukru

MEDOVKA svieža príchuť  pravej medovkovej silice napomáha pri oparoch, infekciách na perách.

                             Balzam je vhodný aj pre alergikov na orechy

Balené v kompostovateľnej papierovej tube.

hmotnosť/ objem tuby 9 G

Mechanizmus tuby je vytláčací-zospodu palcom opatrne zatlačíte a balzam sa vysunie, nanesiete na pery a poklepaním po stole vysunutú časť vrátite naspäť a zatvoríte.

Nechtík-Rakytník

Ingrediens/zloženie: Oryza Sativa Oil, Calendula Officinalis Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Seed Butter, Pappaver Somniferum Oil, Canabis Sativa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Hipophae Rhamnoides, Tocopherol.

Vanilka

Ingrediens/zloženie:Oryza Sativa Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Seed Butter, Pappaver Somniferum Oil, Canabis Sativa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Aroma, Tocopherol.

Medovka

Ingrediens/Zloženie: Oryza Sativa Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Seed Butter, Pappaver Somniferum Oil, Canabis Sativa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil,Mellisa Officinalis ,citral*

*prirodzene sa vyskytujúci v siliciach

Balzam na pery

Na suché a popraskané pery ako stvorený :) vhodný na denné používanie a ako darček veľmi poteší, tak ako kedysi mňa :) nemal by chýbať v žiadnej kabelke

    Mám chuť ich zjesť

    Vyskúšaný mám čerešňu a vanilku. Sú príjemné a zvláčňujú pery, ktoré som mala často popraskané. Už nemám. Z mojej strany spokojnosť

    • 1 z 1 túto recenziu odporúčilo

    Hodnotenie produktu

    30 počet produktov v tej istej kategórií