Facebook

Instagram

Prírodné mydlá

Dobrá receptúra na prírodné mydlo je poctivá práca a neúnavné kombinovanie zložiek do dokonalého celku. Je to kumšt a tajomstvom každého mydlára, lebo v poctivom mydle ostáva uchovaný glycerín, ktorý zvlhčuje pokožku. Tá naša je výnimočná tým, že prepája drahšie kvalitné rastlinné maslá a oleje v takom pomere aby naše mydlá jemne a šetrne umyli vašu pokožku. Naše mydlá obsahujú bambucké maslo, kakaové maslo vďaka ktorým majú hustú penu a nevysušujú pokožku. Neobsahujú  palmový olej.

Prírodné mydlá

Počet produktov: 14

Zobrazuje sa 1-12 z 14 položiek

Aktívne filtre

Nechtík & harmanček - prírodné mydlo

Jemné bylinné mydlo vhodné do sprchy aj na umývanie tváre s extraktom z nechtíka, harmančeka a rakytníkovým olejom obohatené o vôňu mandarínky s ylangom.

Cena 4,90 €

Extra výživné bambucké mydlo

Extra bambucké prírodné mydlo s bohatou penou vhodné do sprchy aj na tvár bez pridanej vône, vhodné aj pre detskú, citlivú a suchú pokožku. 

Cena 4,70 €

Nimba s medovkou - prírodné mydlo

Toto mydlo svojou medovkovo-citrónovou vôňou poteší mužov aj ženy. V sprche jeho energická vôňa osvieži po náročnom dni, zaženie smútok a pripraví na kľudný spánok.

Cena 4,90 €

Uhlie a marocká láva - prírodné mydlo

Prírodné bambucké mydlo s aktívnym uhlím a marockým ílom pre mastnú a aknóznu pleť. Mydlo absorbuje a odstraňuje odumreté bunky, maz a nečistoty z pórov. 

Cena 4,90 €

Svieža rosa-mydlo s makom a palmoružou

Pílingové mydlo so sviežou citrusovo-kvetinovou vôňou, s makovými zrnkami a ružovým ílom na umytie celého tela a na prevenciu prejavov celulitídy.

Cena 4,90 €

Lipa-Med extra bambucké mydlo

Extra bambucké mydlo je obohatené o nálev z lipových kvetov, lipový med, ktoré pomáhajú regenerovať a hydratovať pokožku.

Cena 4,90 €

Mydlá 2.trieda

Mydlá s drobnou chybičkou krásy, ktorá ale nemá vplyv na funkčnosť a kvalitu výrobku.

Cena 3,30 €