Vlasy

Tuhé šampóny sú druh úsporných šampónov neriedených vodou bez potreby konzervácie a bez obalu z plastu či zo skla. Tieto naše sú plné byliniek, obohatené o zvlhčujúce látky ako pantenol, glycerín, kvalitných olejov, prírodných éterických olejov, na ktoré si vaše vlasy rýchlo zvyknú a obľúbi si ich celá rodina. Nerozlejú sa, obaly ani samotné šampóny nezaťažujú životné prostredie, neobsahujú silikóny umelé prímesy, parabény. Podozrivo malý vzrast nášho šampónu o váhe 55 g v sebe skrýva výdrž 350- 400ml tekutého. Na prenos doporučujeme použiť mydelničku alebo dózu z našej ponuky.

Vlasy 21 produktov

Zobraziť 1 - 14 z 21 položiek

Argánový olej je získavaný lisovaním za studena z plodov Argánovníka tŕnistého – stromu, ktorý sa nachádza v jedinej lokalite na svete – v Maroku. 

13,90 €

Exkluzívny a vzácny za studena lisovaný olej zo semien rastliny Borák lekársky. 

12,90 €

Tuhý šampón s dvojicou známych byliniek, ktoré podporujú rast vlasov a zabraňujú ich nadmernému masteniu.

7,90 €

Výživná a ošetrujúca olejová kúra na vlasy, ktorú môžete použiť 2 spôsobmi. A to buď na masáž korienkov, čím podporíte rast vlasov, alebo na výživu suchých koncov.

8,10 €

Jemný šampón s výťažkom z chmeľu, alantoínu a bambuckým maslom na umývanie brady a vlasov. Je určený pre pánov s citrusovo-korenistou, sviežou vôňou.

7,90 €

V tomto tuhom šampóne sme využili silu 3 bylín, aby vlasy rástli a žiarili zdravým leskom.

7,90 €

Novinka v našom sortimente šampónov!!! Dočasne dodávame v papierovom vrecku za nižšiu cenu.

4,35 €

Novinka v našom sortimente šampónov!!! Dodávame v papierovom vrecku za nižšiu cenu.

8,70 €

Tuhý tuhý šampón vhodný na normálne vlasy alebo mastné vlasy, problémy s lupinami s citrusovo-drevitou vôňou.

7,90 €

Tuhý šampón na tmavé vlasy s výťažkom zo šupiek orecha kráľovského a hodvábnymi proteínmi.

7,90 €

Hliníková dózička so šróbovacím viečkom, s originálnym folklórnym vzorom, vhodná na uskladnenie alebo prenášanie šampónu, mydla, bižutérie...

2,70 €

Výživný kondicionér z čisto rastlinných látok a bio olejov dodá vlasom výživu, zdravý lesk a lepšie sa rozčesávajú. Hodí sa na normálne, farbené, suché alebo kučeravé vlasy. 

5,70 €
Zobraziť 1 - 14 z 21 položiek