Facebook

Instagram

Vlasy

Tuhé šampóny sú druh úsporných šampónov neriedených vodou bez potreby konzervácie a bez obalu z plastu či zo skla. Tieto naše sú plné byliniek, obohatené o zvlhčujúce látky ako pantenol, glycerín, kvalitných olejov, prírodných éterických olejov, na ktoré si vaše vlasy rýchlo zvyknú a obľúbi si ich celá rodina. Nerozlejú sa, obaly ani samotné šampóny nezaťažujú životné prostredie, neobsahujú silikóny umelé prímesy, parabény. Podozrivo malý vzrast nášho šampónu o váhe 55 g v sebe skrýva výdrž 350- 400ml tekutého. Na prenos doporučujeme použiť mydelničku alebo dózu z našej ponuky.

Vlasy

Počet produktov: 19

Zobrazuje sa 1-12 z 19 položiek

Aktívne filtre

Prírodný kondicionér na vlasy výživný 50ml

Výživný kondicionér z čisto rastlinných látok a bio olejov dodá vlasom výživu, zdravý lesk a lepšie sa rozčesávajú. Hodí sa na normálne, farbené, suché alebo kučeravé vlasy. 

Cena 5,70 €

Garden- tuhý šampón

Tuhý šampón s dvojicou známych byliniek, ktoré podporujú rast vlasov a zabraňujú ich nadmernému masteniu.

Cena 7,90 €

Prírodný výživný kondicionér na vlasy

Výživný kondicionér z čisto rastlinných látok, bio olejov dodá vlasom výživu, zdravý lesk a lepšie sa rozčesávajú. Hodí sa na normálne, farbené, suché alebo kučeravé vlasy. 

Cena 13,80 €

Jasmína-olejová kúra na vlasy

Výživná a ošetrujúca olejová kúra na vlasy, ktorú môžete použiť 2 spôsobmi. A to buď na masáž korienkov, čím podporíte rast vlasov, alebo na výživu suchých koncov.

Cena 8,10 €

Kombo Herb 55g

V tomto tuhom šampóne sme využili silu 3 bylín, aby vlasy rástli a žiarili zdravým leskom.

Cena 7,90 €

Šampóny balené 30g

Menšie balenie našich šampónov vhodné na vyskúšanie, kým si zakúpite veľké balenie.

Cena 4,50 €