Hydratácia pleti

Po dôkladnom vyčistení pleti, prichádza na rad tonizácia. Veľmi zanedbávaný krok, ktorý keď si zaužijete, pleť sa vám poďakuje. Tonikum Obnova alebo inak povedané aj pleťová voda, obnovuje ph pleti, dodá hydratačné látky, upokojí a pripraví pleť na nanášanie ďalších produktov. Je vhodné a užitočné ho použiť ráno na osvieženie pleti a zbavenie mazu a nečistôt, ktoré sa vyplavili počas spánku.

Naopak naša Esencia je koncentrovanejšia a nie je určená na dočistenie pleti ale na doplnenie hydratačných zložiek. Ideálna pre dehydratovanú, smädnú pleť,ktorá sa okamžite vypne a bude vyzerať žiarivo a sviežo.

Hydratácia pleti

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre

INTENSIV hydratačný očný a pleťový gél

Unikátne očné a pleťové gélové sérum je špeciálne vyvinuté na hĺbkovú hydratáciu pleti a vyplnenie vrások. Obsahuje 7 výnimočných aktívnych látok a je určené pre všetky typy pleti od 30r.

Cena 16,90 €

AVEQ10 hydratačný pleťový krém proti vráskam

Hydratačný proti-vráskový pleťový krém s obsahom až 5 aktívnych látok, ktoré dodávajú celodennú hydratáciu a mladistvý vzhľad pleti. Zvoliť si môžete 5ml skúšobné alebo cestovné balenie s dávkovačom alebo klasik 50ml balenie.

Cena 4,80 €