Bavlnené odličovacie tampóny

Nový produkt

28

0,72 € s DPH

Ponúkame vám bez odpadovú variantu v odličovaní. Kozmetické odličovacie tampóny zo 100% organickej bavlny. Meníme návyky a minimalizujeme odpad.

Viac detailov

Kompostovateľné tampóny slúžia na čistenie a odličovanie pleti, očí. Sú veľmi príjemné na dotyk a také aj ostávajú po opakovanom praní.

Šijú ich pre vás dve šikovné ruky milej panej a materiál je z organickej bavlny s certifikátom Ökotex a  GOTS .Na obšitie tampónu bola použitá tiež bavlnená niť, ktorá sa rovnako ako tampón v prírode rozkladá. Vďaka tomu keď vám doslúžia, ich stačí rozstrihať a hodiť  do kompostéra. Spolu s bio odpadmi sa premenia na kompost, kvalitné prírodné hnojivo. Ak kompostér nevlastníte rozstrihané ich vhoďte do hnedej smetnej nádoby na triedený odpad.

Perú sa pri teplote od 30°C do 100°C a sušia voľne alebo v sušičke.

Pri problematickej a aknóznej pleti odporúčame tampóny po opraní prežehliť. 

Dajú sa preprať aj ručne hneď po odlíčení, buď jemným pracím prostriedkom alebo mydlom na pranie a nechať voľne usušiť. Na ďalší deň máte tampón opäť pripravený na použitie.

Pred prvým použitím odporúčame oprať.

Tampóny

Veľmi príjemné a kvalitou ma veľmi príjemne prekvapili :) ľahko sa dajú oprať a aj keď to pranie zaberie čas, časom sa to odrazí pozitívne na peňaženke, pretože nemusíte stále kupovať jednorázové :) Odporúčam každému :)

    Napíšte vaše hodnotenie

    Hodnotenie produktu

    21 počet produktov v tej istej kategórií