Svieža rosa-krémový dezodorant
Svieža rosa-krémový dezodorant

Svieža rosa-krémový dezodorant

7,90 €
S DPH

Prírodná krémová alternatíva deodorantu s kvetinovou dlhotrvajúcou vôňou.

Počas horúcich letných dní odporúčame zvážiť dodanie do balíkomatu kvôli jeho umiestneniu v exteriéri a možnosti rozpustenia dezodorantu v balíku. 

Vytvorte si účet a pripojte sa k nášmu programu zliav. Je potrebné minúť aspoň 300,00 € a získate stálu 2.00% zľavu.

Ponáhľajte sa! Máme skladom 67 ks produktov
  • Visa
  • MasterCard

Kvetinová vôňa palmoružovej silice je optimistická, mierne nasladlá, ženská, vhodná aj pre mladé slečny a romantické duše. Je doplnená o kozmetickú arómu bieleho čaju, ktorá je bez alergénov. 

Náš deodorant je prírodná alternatíva účinne eliminujúca telesný pach. Neblokuje potné žľazy, ale bráni rozkladať pot, ktorý sprevádza nepríjemný zápach. Jemne krémová až penová konzistencia zaručuje ľahkú aplikáciu bez pocitu mastnoty. Zrnká sódy bicarbóny sú veľmi nepatrné, pri nanášaní neškriabu.

Antibakteriálne účinky deodorantu sú postavené na panenskom kokosovom oleji a oxide zinku. Výživu pokožky podpazušia zabezpečuje bambucké maslo a prebytočnú vlhkosť absorbuje prášok z rastliny maranta trstinová.

Hlavný neutralizátor mastných kyselín zodpovedných za zápach je sóda bicarbóna. A v poslednom rade protizápalovú a regeneračnú zložku v deodorante tvorí alantoín, ktorý získavame z koreňa kostihoja.

                                             Návod na použitie:

Nanášajte malé množstvo o veľkosti hrášku do oblasti podpazušia a jemne votrite, nechajte uschnúť. Dezodorant je možné použiť podľa potreby viackrát za deň vždy na umytú oblasť podpazušia.

Zloženie/ Ingredients: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo), Maranta Arundinacea Root Powder (maranta), Sodium Bicarbonate (sóda bicarbóna), Zinc Oxid ( oxid zinočnatý), Cymbopogon Martini (palmoružový olej), Aroma (vôňa bez alergénov), Allantoin ( koreň kostihoja), geraniol*, linalool*, citral*, farnesol*, limonene*.

*prirodzene sa vyskytujúci v éterických olejoch.                                                      

Upozornenie: Výrobok obsahuje kokosový olej a pri teplotách vyšších ako 30st. má tendenciu sa topiť. Po rozbalení balíčka odporúčame výrobok nechať 1-2 hodiny v chladničke stuhnúť. Počas tropických horúčav deodoranty neposielame. 

Veľkosť: 50ml / recyklovateľný plastový kelímok

67 položky

Špecifické referencie

Nové
Komentáre (16)
Hodnotenie

Svieža rosa-krémový dezodorant

7,90 €