Prírodná Micelárna voda 2v1 100ml

Prírodná Micelárna voda 2v1 s prebiotikami

14,90 €
S DPH

Jemná prírodná micelárna voda 2 v 1 na všetky typy pleti s botanickou kyselinou hyalurónovou, prebiotikami a alantoínom.

Vytvorte si účet a pripojte sa k nášmu programu zliav. Je potrebné minúť aspoň 300,00 € a získate stálu 2.00% zľavu.

Ľutujeme, nezostali žiadne produkty na sklade.
  • Visa
  • MasterCard

Čistenie pleti je snáď najdôležitejší krok v kozmetickej rutine. Pleť potrebujeme čistiť denne, či už používame makeup alebo nie. 

V našej micelárnej vode sme ako hlavné nosiče namiesto vody použili kvetinové hydroláty z ruže damascénskej a levanduľe lekárskej. Vďaka nim má micelárna voda nádhernú kvetinovú vôňu, ktorá pôsobí upokojujúco aj na psychiku. Čistenie pleti sa vďaka tejto jemnej a prirodzenej vôni stáva príjemným večerným rituálom. Jemné saponíny z cukru rozpúšťajú makeup aj riasenku bez vysúšania a dráždenia.

Ďalej sme tento vzácny kvetinový základ obohatili o aktívne a pre pleť prospešné hydratačné látky:

Prebiotiká  tvoria mix ultra jemnej vlákniny a cukrov, ktoré “kŕmia” dobré baktérie na našej pokožke, čím posilňujú jej ochrannú bariéru, ktorá ju chráni proti zlými baktériam.

Botanická kyselina hyalurónová v podobe extraktu z Rôsolovky riasotvornej, má silný hydratačný účinok, prispieva k ochrane pred vonkajšími vplyvmi. Vytvára na pleti ochranný film.

PCA sodíka je prírodné zvlhčovadlo, ktoré sa nachádza v ľudskej koži ako zložka NMF (prírodný zvlhčujúci faktor). Ukázalo sa, že suchá koža obsahuje menej PCA ako normálna koža, preto ho je potrebné pravidelne pokožke dodávať aj z vonka.

Laktát sodný je zvlhčujúca látka, zlepšuje ochrannú bariéru kože a tým pleť dokáže lepšie zadržať vlastnú zásobu vody, čo má za následok lepšiu pružnosť pokožky a pomalšiu tvorbu vrások.

Alantoín má protizápalové, zvlhčujúce a upokojujúce účinky.

Návod na použitie: Micelárnu vodu aplikujte pomocou vatového/bavlneného tampónu na tvár, krk a dekolt, podľa potreby denne ráno a večer. Vhodné aj na odlíčenie očného okolia, vodeodolnej mascary.

V prípade podráždenia vypáchnite oči teplou vodou.

Na cestách sa micelárna voda hodí namiesto neekologických vlhčených obrúskov na čistenie rúk, tváre.

Výrobok je aj oftalmologicky testovaný.

Zloženie/Ingredients: : Rosa Damascena Flower Watter, Lavandula Angustifolia Watter(levanduľová voda), Glycerine, Aqua, Sodium Levulinate, Sodium Anisate(šetrný konzervant), Decyl Glucoside, Inulin(prebiotická zložka!Fructose, Sodium Lactate, Aqua (&) Propanediol (&) Tremella Fuciformis(botanická kyselina hyalurónová) Extract (&) Gluconolactone (&) Calcium gluconate, Sodium PCA (zvlhčujúca zložka), Aqua Sodium Levulinate, Sodium Benzoate, Allantoine(protizápalová zložka), Sodium Phytate, Aqua, Alcohol, Lactid Acid.

Balenie: 100ml v hnedom skle s dávkovačom.

Špecifické referencie

Nové
Komentáre (2)
Hodnotenie

Prírodná Micelárna voda 2v1...

14,90 €