Krémový deodorant Spermint-Levanduľa

Nový produkt

25

7,50 € s DPH

Podarilo sa mi namiešať unikátnu konzistenciu a hlavne účinný deodorant, ktorý nepotláča prirodzené potenie ale zabraňuje vzniku nepríjemnému zápachu.

Viac detailov

Náš dezodorant je prírodná alternatíva účinne eliminujúca telesný pach. Neblokuje potné žľazy ale bráni rozkladať pot ktorý sprevádza nepríjemný zápach. Jemne krémová až penová konzistencia zaručuje ľahkú aplikáciu bez pocitu mastnoty. 

Vôňa mäty spermint, bulharskej levandule s kvapkou pačuli je veľmi svieža, vyvážená a univerzálna ako pre mužov tak pre ženy.

Antibakteriálne účinky dezodorantu sú postavené na panenskom kokosovom oleji a oxide zinku. Výživu pokožky podpazušia zabezpečuje bambucké maslo a prebytočnú vlhkosť absorbuje prášok z rastliny marantha trstinová.

Hlavný neutralizátor mastných kyselín zodpovedných za zápach je sóda bicarbóna. A v posled-nom rade protizápalovú a regeneračnú zložku v dezodorante tvorí alantoín, ktorý získavame z koreňa kostihoja.

                                                 Návod na použitie:

Nanášajte malé množstvo o veľkosti hrášku do oblasti podpazušia a jemne votrite,nechajte uschnúť. Dezodorant je možné použiť podľa potreby viackrát za deň na umytú oblasť podpazušia.

 Zloženie/Ingredients: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké malso), Arow Root Powder (maranta), Sodium Bicarbonate (sóda bicarbóna), Zinc Oxid( oxid zinočnatý), Allantoin ( koreň kostihoja), Lavandula Angustifolia Oil, 

*prirodzene sa vyskytujúci v éterických olejoch.

                                                   Návod na použitie:

Nanášajte malé množstvo o veľkosti hrášku do oblasti podpazušia a jemne votrite,nechajte uschnúť.Dezodorant je možné použiť podľa potreby viackrát za deň na umytú oblasť podpazušia.

Upozornenie: Dezodorant počas letných teplých dní skladujte do 27st. Celzia.

Veľkosť: 50ml recyklovateľný plastový kelímok

Výborný

Po počiatočnej nedôvera prišlo príjemné prekvapenie. Na nanášanie prstom som si veľmi rýchlo zvykla, vôňa je príjemná a nevtieravá. Podľa mňa vhodná pre ženy aj mužov. Ostanem mu verná

    Napíšte vaše hodnotenie

    Hodnotenie produktu

    30 počet produktov v tej istej kategórií