Prírodná Micelárna voda 2v1 s prebiotikami

Nový produkt

5

14,88 € s DPH

Jemná prírodná micelárna voda 2 v 1 na všetky typy pleti s botanickou kyselinou hyalurónovou, prebiotikami a alantoínom.

Viac detailov

Čistenie pleti je snáď najdôležitejší krok v kozmetickej rutine. Pleť potrebujeme čistiť denne, či už používame makeup alebo nie. 

V našej micelárnej vode sme ako hlavné nosiče namiesto vody použili kvetinové hydroláty z ruže damascénskej a levanduľe lekárskej. Vďaka nim má micelárna voda nádhernú kvetinovú vôňu, ktorá pôsobí upokojujúco aj na psychiku. Čistenie pleti sa vďaka tejto jemnej a prirodzenej vôni stáva príjemným večerným rituálom. Jemné saponíny z cukru rozpúšťajú makeup aj riasenku bez vysúšania a dráždenia.

Ďalej sme tento vzácny kvetinový základ obohatili o aktívne a pre pleť prospešné hydratačné látky:

Prebiotiká podporujú prirodzenú funkciu pokožky, zabraňujú množeniu nežiadúcich baktérií podieľajúcich sa na tvorbe akné, vyrážok. Podporujú hydratáciu pleti.

Botanická kyselina hyalurónová v podobe extraktu z Rôsolovky riasotvornej, má silný hydratačný účinok, prispieva k ochrane pred vonkajšími vplyvmi. Vytvára na pleti ochranný film.

PCA sodíka je prírodné zvlhčovadlo, ktoré sa nachádza v ľudskej koži ako zložka NMF (prírodný zvlhčujúci faktor). Ukázalo sa, že suchá koža obsahuje menej PCA ako normálna koža, preto ho je potrebné pravidelne pokožke dodávať aj z vonka.

Laktát sodný je zvlhčujúca látka, zlepšuje ochrannú bariéru kože a tým pleť dokáže lepšie zadržať vlastnú zásobu vody, čo má za následok lepšiu pružnosť pokožky a pomalšiu tvorbu vrások.

Alantoín má protizápalové, zvlhčujúce a upokojujúce účinky.

Balenie: 100ml v hnedom skle s dávkovačom.

Návod na použitie: Micelárnu vodu aplikujte pomocou vatového/bavlneného tampónu na tvár, krk a dekolt, podľa potreby denne ráno a večer. Vhodné aj na odlíčenie očného okolia, vodeodolnej mascary.

V prípade podráždenia vypáchnite oči teplou vodou.

Na cestách sa micelárna voda hodí namiesto neekologických vlhčených obrúskov na čistenie rúk, tváre.

Výrobok je aj oftalmologicky testovaný.

Zloženie/Ingredients: : Rosa Damascena Flower Watter, Lavandula Angustifolia Watter(levanduľová voda), Glycerine, Aqua, Sodium Levulinate, Sodium Anisate(šetrný konzervant), Decyl Glucoside, Inulin(prebiotická zložka!Fructose, Sodium Lactate, Aqua (&) Propanediol (&) Tremella Fuciformis(botanická kyselina hyalurónová) Extract (&) Gluconolactone (&) Calcium gluconate, Sodium PCA (zvlhčujúca zložka), Aqua Sodium Levulinate, Sodium Benzoate, Allantoine(protizápalová zložka), Sodium Phytate, Aqua, Alcohol, Lactid Acid.

topka

Micelárka je super, pekne dočistí pleť.

    MICELÁRNA VODA

    Pro moji pleť je Micerální voda skvělá

    • 1 z 1 túto recenziu odporúčilo

    Hodnotenie produktu

    23 počet produktov v tej istej kategórií