Bergamot Kokos-krémový dezodorant

7,90 €
S DPH

Jemne krémová až penová konzistencia deodorantu so sviežou citrusovou vôňou.

Počas horúcich letných dní odporúčame zvážiť dodanie do balíkomatu kvôli jeho umiestneniu v exteriéri a možnosti rozpustenia dezodorantu v balíku. 

Vytvorte si účet a pripojte sa k nášmu programu zliav. Je potrebné minúť aspoň 300,00 € a získate stálu 2.00% zľavu.

Ponáhľajte sa! Máme skladom 22 ks produktov
  • Visa
  • MasterCard

Náš dezodorant je prírodná alternatíva účinne eliminujúca telesný pach. Neblokuje potné žľazy, ale bráni rozkladať pot, ktorý sprevádza nepríjemný zápach. Jemne krémová až penová konzistencia zaručuje ľahkú aplikáciu bez pocitu mastnoty. Zrnká sódy bicarbóny sú veľmi nepatrné, pri nanášaní neškriabu.

Vôňa pozostáva z prírodných éterických olejov bergamotu a cédra. Na pozadí je cítiť vôňu kokosového oleja.

Antibakteriálne účinky dezodorantu sú postavené na panenskom kokosovom oleji a oxide zinku. Výživu pokožky podpazušia zabezpečuje bambucké maslo a prebytočnú vlhkosť absorbuje prášok z rastliny maranta trstinová.

Hlavný neutralizátor mastných kyselín zodpovedných za zápach je sóda bicarbónaA v poslednom rade protizápalovú a regeneračnú zložku v dezodorante tvorí alantoín, ktorý získavame z koreňa kostihoja.

  Návod na použitie:

Nanášajte malé množstvo o veľkosti hrášku do oblasti podpazušia a jemne votrite, nechajte uschnúť. Dezodorant je možné použiť podľa potreby viackrát za deň na umytú oblasť podpazušia.

Zloženie/Ingredients: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo), Maranta Arundinacea Root Powder (maranta), Sodium Bicarbonate (sóda bicarbóna), Zinc Oxid( oxid zinočnatý), Allantoin ( koreň kostihoja), Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Cedrus Atlantica Oil, linalool*, limonene*.

*prirodzene sa vyskytujúci v éterických olejoch.

Upozornenie: Výrobok obsahuje kokosový olej a pri teplotách vyšších ako 30st. má tendenciu sa topiť. Po rozbalení balíčka odporúčame výrobok nechať 1-2 hodiny v chladničke stuhnúť. Počas tropických horúčav deodoranty neposielame. 

Veľkosť: 50ml / recyklovateľný plastový kelímok

22 položky

Špecifické referencie

Nové
Komentáre (0)

Bergamot Kokos-krémový...

7,90 €