Jasmína-olejová kúra na vlasy

Jasmína-olejová kúra na vlasy

8,10 €
S DPH

Výživná a ošetrujúca olejová kúra na vlasy, ktorú môžete použiť 2 spôsobmi. A to buď na masáž korienkov, čím podporíte rast vlasov, alebo na výživu suchých koncov.

Vytvorte si účet a pripojte sa k nášmu programu zliav. Je potrebné minúť aspoň 300,00 € a získate stálu 2.00% zľavu.

Ponáhľajte sa! Máme skladom 3 ks produktov
  • Visa
  • MasterCard

Kúra je zostavená z výživných a hydratačných olejov prirodzene bohatých na vitamín E, obohatená o éterické oleje šalvie, levandule, jasmínu, rozmarínuktoré sa vzájomne dopĺňajú a podporujú účinky oleja. Prospieva suchým, namáhaným vlasom, suchej pokožke hlavy.

Základ kúry tvorí hroznový a jojobový olej. Hroznový je ľahký hydratačný a regeneračný olej, ktorý obnovuje zdravú farbu a lesk. Jojobový olej vyživuje vlasové vlákno, zabraňuje vypadávaniu vlasov, reguluje mazotok.

Špecialitkou v kúre je horčicový olej a ibiškový olej. Horčicový sa získava zo semien horčice, má prekrvujúce účinky, čím podporuje rast, zabraňuje tvorbe lupín a vlasy hĺbkovo vyživuje. Ibištekový bio olej sa lisuje zo semien ibišku sudánskeho. Má vysoký obsah viatmínu C, ktorý je silným antioxidantom. Ibiškový olej vlasy posilňuje, vyživuje, dodáva im silu a lesk.

Ďalší z olejov v kúre je makadamiový olej. Ochraňuje vlasy pred vplyvom počasia-zima, chlad, slnko. Vyživuje suché končekyKonopný olej podporuje pružnosť vlasov, hydratuje, vyživuje.

                                                      Návod na použitie:

1. spôsob:

Malé množstvo 2 kvapky (dávkovač stlačte na polovicu) vmasírujte do vlhkých umytých končekov. Čím sú vlasy jemnejšie a redšie, tým menšie množstvo oleja použite, alebo si urobte zábal pre umytím.

2. spôsob:

Dávku na 1-2 stlačenie dôkladne bruškami prstov vmasírujte do pokožky hlavy a nechajte pôsobiť aspoň pol hodinu. Potom vlasy umyte. 

Kúru je možné použiť pred každým umytím vlasov, zvlášť v zimnom období ak máte veľmi suchú pokožku hlavy s tvorbou šupín.

Zloženie/Ingredients: Vitis Vinifera Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Hibiscus Sabdarifa Seed Oil, Brassica Nigra, Tocopherol, Lavandula Angustifolia Oil, Rosemarinus Officinalis Oil, Salvia Sclarea Oil, Jasminum Sambac Flower Extract, linalool*.

*prirodzene sa vyskytujúci v siliciach.

Veľkosť: 30ml v hnedom skle s dávkovačom.

3 položky

Špecifické referencie

Nové
Komentáre (3)
Hodnotenie

Jasmína-olejová kúra na vlasy

8,10 €